Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

Držíme loňské ceny

lonske ceny

S novým rokem 2015 a v souvislosti s oslabováním české koruny přichází mnoho firem s novými ceníky a vyššími cenami. My však nikoliv! Cena našich WPC dřevoplastových produktů zůstává stejná!
Přestože naše měna prochází výrazným oslabováním, naše ceny zůstávají stejné jako v roce 2014 a původní ceny Vám garantujeme minimálně do konce května 2015!

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace