Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

WPC plotovky a nosníky

WPC plotovky dodáváme v délkách 120 cm, 160 cm a 200 cm. Šířky plotovek 72 mm a 139 mm. WPC plotovky a nosníky Nextwood obsahují 50 % dřeva, 38 % kvalitních HDPE polymerů a 12 % ekologických aditiv, které zajišťují odolnost proti UV záření, stárnutí a dřevokazným houbám. Užijte si krásný plot bez věčného natírání, vyberte si plotovky Nextwood.

 

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace