O nás

DG Tip, spol. s r.o. - výhradní dovozce výrobků NEXTWOOD pro ČR

Firma DG Tip, spol. s r.o. byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991 v Brně. Od založení se specializovala na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk, nejprve formou nákupu předmětů mezi evropskými dodavateli, posléze zejména vlastním dovozem zboží z Asie. S postupem času a neustálým rozšiřováním skladových zásob se hlavním předmětem činnosti staly velkoobchodní dodávky zboží dalším distributorům.

Od roku 1996 funguje DG Tip, spol. s r.o. také na Slovensku se samostatnou pobočkou v Bratislavě. V červnu 2001 zahájila plný provoz naše nová vzorkovna v Praze, od roku 2005 stejným způsobem funguje také nová vzorkovna v Plzni.

V roce 2011 kupuje DG Tip, spol. s r.o. obchodní podíl ve společnosti KAZDA, spol. s r.o. a následnou fůzí rozšiřuje síť poboček o další ve Veselí nad Moravou. Všechny pobočky jsou on-line napojeny na centrální objednávkový systém.

V roce 2012 rozšiřuje DG Tip, spol. s r.o. svoji činnost o prodej dřevoplastových výrobků a stává se výhradním distributorem dřevoplastových výrobků NEXTWOOD pro Českou a Slovenskou republiku.

obchodni_oddeleni prijem_vydej_zbozi sklad_brno
nadvori areal_dgtip areal_dgtip2V roce 1998 DG Tip, spol. s r.o. navýšil základní jmění na 4 miliony Kč, na Slovensku na 0,5 milionu Sk. V roce 2003 bylo základní jmění v ČR znovu zvýšeno na současných 25 milionů Kč. V červnu 2005 se firma přestěhovala do nového areálu v Brně - Horních Heršpicích, vystavěného na zelené louce. Nové prostory umožňují nabídnout ještě lepší služby zákazníkům i dodavatelům.