Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

WPC terasy

WPC terasová prkna NEXTWOOD dodáváme ve dvou provedeních:

3D Line - terasová prkna  s oboustranným provedením. Masivní, sedmikomorový profil. Pro přirozenější vzhled pravého dřeva jsou prkna navíc po celé ploše kartáčovaná. Z jedné strany podlahového prkna je na povrchu drážka a z druhé strany povrch ve věrné imitaci dřeva. WPC terasová prkna dodáváme v barvách olše, třešeň, šedá a wenge. Možné délky 2 nebo 4 metry. 

FULL line - plná terasová WPC prkna s kresbou dřeva na povrchu. Plně probarvená prkna dodáváme ve čtyřech barvách a délce 4 m. U těchto plných prken nemusí být vyspádovaný podklad. 

Novinkou v nabídce jsou pak WPC dlaždice - ideální řešení pro menší plochy jako jsou balkóny a lodžie. Můžete je však použít na venkovní terasy.

 

Stránka 1 z 2 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 47 položek celkem

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace