Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

Terasy 3D line

Nejprodávanější řada WPC terasových prken. Masivní, sedmikomorové profily s oboustranným provedením. Rozměr prkna 25x150 mm a délky 2 a 4 metry. Terasová prkna jsou vyráběna ze směsi kvalitního dřeva (50%), HDPE polymerů (38%) a přidaných ekologických aditiv (12%). Maximální odolnost a žádná údržba. Záruka 2+20 let.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace