Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

Terasová prkna 3D line

Terasová prkna Nextwood 3D line - masivní sedmikomorová WPC prkna dodáváme ve čtyřech barvách olše, šedá, třešeň a wenge. Rozměr prkna je 25x150 mm, délky 2 a 4 metry. Kvalitního dřevo (50%), HDPE polymery (38%) a přidaná ekologická aditiva (12%) zajišťují nadstandardní vlastnosti materiálu - extrémní životnost a žádná údržba.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace