Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

Plánovaný výpadek elektrické energie v pátek 10. 5. 2019

Vzhledem k plánovanému přerušení dodávky proudu v brněnské centrále bude náš provoz dočasně omezen. Výpadek potrvá v pátek 10. 5. 2019 v době od 8.00 do 15.30 hod. V tento ten nebude možné potvrzovat objednávky ani expedovat, jsme tedy nuceni uzavřít na celý den jak brněnskou centrálu, tak i své pobočky v Praze, Plzni i Bratislavě, napojené na centrální systém.

K dispozici Vám budeme opět v pondělí 13. 5. 2019.

Předem se omlouváme za celodenní omezení provozu, děkujeme za pochopení.

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace