Vážení zákazníci, vyřizování a expedice zakázek probíhá standardním způsobem bez výraznějších omezení. Vzhledem k aktuální situaci a Usnesení vlády ČR však nejsou možné osobní odběry zboží a návštěvy na našich pobočkách. Toto opatření platí do odvolání. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše návštěvy opět po skončení této nelehké situace. Všem přejeme pevné zdraví.

Terasy FULL line

Řada WPC terasových prken FULL line nabízí kvalitní a především plná terasová prkna, která jsou plně probarvená. Podklad těchto prken nemusí být ve spádu. Jedná se o kvalitní český produkt vyrobený dle letité tradice výroby v USA s nadstandardní zárukou. Plná terasová prkna NEXTWOOD FULL line obsahují 60 % dřeva a 40 % kvalitních HDPE polymerů.

 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace