Neplaťte zbytečnou dopravu - zpřesňujeme ceny pomocí Regionů

V nákupním košíku najdete v oddíle Doprava a platba nově rozklikávací pole Regiony. Ptáte se proč?

Při osobním odběru si tohoto pole nemusíte všímat, tam odebíráte zboží z našeho skladu v Brně. Ani při kusových dodávkách, které se vejdou do balíků pro Českou poštu to není podstatné, balíky si zatím pošta účtuje všude stejně.

Rozdíl ale nastává při dopravě palet a atypických rozměrů (dvoumetrová nebo čtyřmetrová podlahová prkna i většina dalšího WPC sortimentu patří do této kategorie jak rozměrem, tak váhou). Tam už je pro dopravce velký rozdíl, zda veze zboží 50 nebo 300 kilometrů, a stupňují ceny za dopravu podle krajů a PSČ. Proto jsme zavedli členění do regionů podle první číslice PSČ - je to přehledné, rychlé a umožnilo nám to nabídnou férové ceny za dopravu všem, ať už to k nám máte blízko, nebo bydlíte na druhém konci republiky.

Ceny dopravy podle regionů používejte vždy, když zvolíte RABEN - paletová přeprava. Zvolený region musí souhlasit s PSČ v adrese vaší objednávky. 

Stále přitom platí, že za důkladné zvážení, zejména při větších objemech a rozměrech, stojí také hojně využívaná možnost najmout si nějakou dodávku na jediný den přímo v místě vašeho bydliště a dohodnout si osobní odběr. V takovém případě vám nachystáme zboží k výdeji zcela zdarma. 

Regiony